Dieci Samson 45.8

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Samson 45.8

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Samson 45.8

Svoris8800 kg
Keliamoji galia4500 kg
Kėlimo aukštis7900 mm
Variklio galia83,5 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
35 €*„DIECI SAMSON 45.8”

Tvirti ir stiprūs teleskopiniai krautuvai, kurie išsiskiria savo jėga ir keliamąja galia, jis ypač tinkamas sunkiems ir intensyviems tiek pramonės, tiek statybos sektoriuose. Šis krautuvas skirtas profesionaliam naudojimui ir sunkiems darbams, kuriuose jėga ir greitis yra pagrindinės savybės norint pasiekti maksimalų efektyvumą. „Samson 45.8” krautuve įmontuota novatoriška hidrostatinė transmisija „VS Vario System“ randa geriausią greičio ir galios santykį bet kokiame darbe.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 8800 kg
Maksimali keliamoji galia 4500 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 7900 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 83,5 kW
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 170 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 240 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu; dviejų pavarų greičio dėžė; sankabos pedalas (kontroliuoti tikslų privažiavimą)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/ krabo tipas
Maksimalus greitis 40 km/val
Padargai Palečių šakės, kaušas birioms medžiagoms

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.