Dieci Dedalus 30.7

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Dedalus 30.7

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Dedalus 30.7

Svoris6500 kg
Keliamoji galia3000 kg
Kėlimo aukštis6350 mm
Variklio galia79,5 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
35 €*„DIECI DEDALUS 30.7“

Mažas ir kompaktiškas teleskopinis krautuvas pagamintas su didesnės talpos kaušu ir maksimaliu kėlimo aukščiu, kuris išsiskiria valdymu, galia, tikslumo ir sklandaus judėjimo savybėmis. Važiavimo krypties ir strėlės valdymą kontroliuoja naują CAN- BUS  vienos svirties vairalazdė, o 2 greičių hidrostatinė transmisija randa geriausią greičio ir galios santykį bet kokiame darbe ir juda maksimaliu greičiu. Esant poreikiui krautuve gali būti įdiegta FNR vairalazdė, kad visas funkcijas operatorius atliktų tiksliai ir saugiai paprastu rankos judesiu. Jis ypač tinkamas naudoti atliekant kelių priežiūros darbus, tiek miesto centruose ar požemiuose.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6500 kg
Maksimali keliamoji galia 3000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 6350 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 79,5 kW
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 100 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 245 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu
Maksimalus greitis 40 km/val
Padargai Palečių šakės, kaušas birioms medžiagoms

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.