Dieci Agri Pivot T60

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Pivot T60

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Pivot T60

Svoris6020 kg
Keliamoji galia2250 kg
Kėlimo aukštis4700 mm
Variklio galia54,6 kW

UAB “VL Rental” yra vienintelis oficialus "Wacker Neuson" atstovas Lietuvoje, kuris garantuoja operatyvų atsarginių dalių tiekimą ir kokybiškas serviso paslaugas per 24 valandas. Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
24 €*„DIECI AGRI PIVOT T60”

Kompaktiškas, lengvas frontalinis krautuvas su šarnyrine važiuokle ir teleskopine strėle yra ideali technika dirbant uždarose vietose ir su nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis. Dėka integruotos DCS sistemos operatorius dirbdamas su šiuo krautuvu jausis patogiai atlikdamas manevringus judesiu milimetrų tikslumu esant net ir pačioms sudėtingiausioms darbo sąlygoms.

Novatoriška kabina ROPS-FOPS suprojektuota ir pilnai aprūpinta saugos įtaisais ir garantuotų maksimalų komfortą dėka atidaromu stogu, TFT spalvotu ekranu ir talpine vairalazde. Esant poreikiui kabinoje gali būti integruota patobulinta klimato kontrolės sistema, užtikrinanti nepriekaištingą oro cirkuliaciją viduje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6020 kg
Maksimali keliamoji galia 2250 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 4700 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 54,6 kW
Variklio darbinis tūris 3331 cm³
Variklio sūkiai 2600 rpm
Euro standartas V
Kuro tipas Dyzelis
Hidraulinio siurblio našumas 101 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Maksimalus greitis 40 km/val
Padangų dydis 405/70*20''

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.