Wacker Neuson ET65

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET65

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET65

Svoris5806 kg
Kasimo gylis4193 mm
Išvertimo aukštis4898 mm
Variklio galia42 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET65“ 

Vikšrinis ekskavatorius „ET65“ itin efektyvi mašina stebinanti savo kompaktiška instrukcija ir manevringumu, kurie yra ypatingai svarbūs siekiant maksimalios naudos dirbant nedidelėse patalpose. Dėka šarnyrinės strėlės ekskavatorius pasiruošęs bet kada pasiekti daugiau, kasti giliau ir išpilti aukščiau. Mažiau medžiagų lieka kauše dėl platesnio 200 laipsnių sukimosi kampo, o optimalus jėgos pasiskirstymas atliekant kasimo darbus su 20% didesne jėga padaro „ET65“ tikru galiūnu statybų aikštelėse.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5806 kg
Maksimalus kasimo gylis 4193 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 4898 mm
Maksimalus apsisukimo spindulys 6877 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis
Variklio galia 42 kW
Variklio sūkiai 2000 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 85 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 144 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 240 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 5,2 km/val
Važiuoklės plotis 400 mm
Prošvaisa 284 mm
Buldozerio peilio plotis 1950 mm
Buldozerio peilio aukštis 423 mm
Skleidžiamas garsas 77 dB(A)
Matmenys 6128 x 1950 x 2478 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
EKONOMIŠKAS IR GALINGAS Šarnyrinė strėlė didesniam pasiekiamumui, kasimo gyliui ir išpylimo aukščiui. Optimalus jėgos pasiskirstymas atliekant kasimo darbus ir iki 20% didesnė jėga: kaskite giliau ir iškelkite galingiau.
MODERNI DARBINIO REŽIMO PASIRINKIMO SISTEMA Ekskavatoriaus "ET65" meniu valdomas pasukamo ratuko pagalba, kurio dėka galite pasirinkti reikiamą valdymo rėžimą – ECO, HI arba LOW.
MAŽESNI MATMENYS, BET DIDESNIS KOMPAKTIŠKUMAS Žymiai mažesnis aukštis ir plotis nei kituose rinkos siūlomuose modeliuose, todėl lengvai dirbkite ankštose statybvietėse ir mažuose praėjimuose. Žemas svorio centras užtirkina geresnį stabilumą.
KABINOS, MATOMUMO IR EKSPLOATAVIMO KOMFORTAS Erdvi kabina, amortizuojanti sėdynė ir automatinė oro kondicionavimo sistema suteikia operatoriui maksimalų komfortą. LED žibintai optimaliam apšvietimui ir galinė vaizdo kamera padidina saugumą bet kurioje darbinėj situacijoje.