Dieci Apollo 20.4 Smart

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Apollo 20.4 Smart

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Apollo 20.4 Smart

Svoris4300 kg
Keliamoji galia2000 kg
Kėlimo aukštis4350 mm
Variklio galia37 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia .„DIECI APOLLO 20.4 SMART“

„Apollo Smart“ yra ideali transporto priemonė manevruoti siaurose vietose. Tai pats kompaktiškiausias ir judriausias modelis iš „Dieci“ teleskopinių krautuvų. Kompaktiški matmenys padidina transporto priemonės tinkamumą dirbti ypač siaurose vietose, o koncentruotas naujovių derinys: naujo modelio variklis ir nauja hidrostatinė pavarų dėžė garantuoja našumą ir kaštų taupymą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4300 kg
Maksimali keliamoji galia 2000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 4350 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 37 kW
Variklio darbinis tūris 1826 cm³
Kuro tipas Dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 93,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 250 bar
Transmisija Vieno greičio hidrostatinė su keičiamu darbinio tūrio siurbliu
Maksimalus greitis 25 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.