Dieci Agri Plus 42.7 VS EVO2 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Plus 42.7 VS EVO2 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Plus 42.7 VS EVO2 GD

Svoris8500 kg
Keliamoji galia4200 kg
Kėlimo aukštis6900 mm
Variklio galia103 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI AGRI PLUS 42.7 VS EVO2 GD

„Agri Plus 42.7 VS EVO2 GD“ sukurtas tam, kad visomis funkcijomis atstotų traktorių, tokiu būdu tenkinant visus kėlimo ir krovimo darbų reikalavimus mažuose ir vidutiniuose ūkiuose. Važiavimo krypties ir strėlės valdymą kontroliuoja naują CAN- BUS  vienos svirties vairalazdė, o 2 greičių hidrostatinė transmisija užtikrina geriausią greičio ir galios santykį. ROPS-FOPS kabinoje, siekiant užtikrinti aukšto lygio komfortą, gali būti įmontuojama patobulinta oro kondicionavimo sistema, suteikianti nepriekaištingą oro cirkuliaciją kabinos viduje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 8500 kg
Maksimali keliamoji galia 4200 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 6900 mm
Variklio gamintojas FPT
Variklio galia 103 kW
Variklio darbinis tūris 4485 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 230 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 255 bar
Transmisija hidrostatinė vieno greičio su „Vario sistema EVO2" su elektroniniu valdymu. Tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 41,7 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.