Wacker Neuson TH522

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH522

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH522

Svoris4200 kg
Keliamoji galia2200 kg
Kėlimo aukštis5056 mm
Variklio galia36,6 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
35 €*„WACKER NEUSON TH522” – JĖGOS IR MANEVRINGUMO DERINYS 

Patogus „TH522” pasižymi idealiai suderintu galingo variklio galios ir aukšto lygio manevringumo deriniu. Nors šis teleskopinis krautuvas atrodo pakankamai mažas, tačiau visų ratų valdymas ir kompaktiška konstrukcija paverčia jį puikiu darbo arkliuku. Dėka greitos hidraulikos ir hidrostatinės pavaros „TH522” darbus atlieka staigiai ir manevringai, todėl galite būti tikri, kad krovimo ir transportavimo užduotys leis pasiekti maksimalų efektyvumą. Tai nepamainomas pagalbininkas dirbant mieste, gamyklose, statybų aikštelėse ir statybvietėse, kai reikia preciziškos ir galingos technikos.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4200 kg
Maksimali keliamoji galia 2200 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 5056 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklio galia 36,3 kW
Variklio darbinis tūris 4485 cm³
Transmisija hidrostatinė
Euro standartas IIIA
Vairavimo kampas 2 x 40°C
Hidraulinio siurblio našumas 70 l/min
Kuro bako talpa 70 l
Hidraulinės alyvos talpa 55 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 10.5/80-18''

Papildomos sąlygos

**Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

 

Ypatybės ir pranašumai
MAŽAS BET UNIVERSALUS MAŽOSE ERDVĖSE Dėka ypatingai mažo apsisukimo 821 mm spindulio, lengvai ir greitai atliksite darbus net ir pačiose mažiausiose ir itin siaurose statybvietės vietose.
NOVATORIŠKA VLS SISTEMA Vertikali kėlimo sistema leidžia užtikrinti sklandų darbo srautą ir palaiko maksimalų efektyvumą sudėtingoje darbinėje aplinkoje iš dalies su automatizuotais teleskopiniais judesiais.
YPATINGAI PLATUS PADARGŲ PASIRINKIMAS Dėka hidraulinės greitos jungties sistemos be vargo pritaikysite įvairius padargus su kuriais galėsite pasinaudoti įvairuose darbuose nuo gerbūvio tvarkymo iki gamyklų.