Dieci Pegasus 50.25

ROTACINIS KRAUTUVAS
ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 50.25

ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 50.25

Svoris17480 kg
Keliamoji galia4999 kg
Kėlimo aukštis24100 mm
Variklio galia100 kW

Rotacinis krautuvas DIECI Pegasus 50.25 prižiūrėtas ir aptarnautas oficialiame DIECI servise, todėl turime visą serviso istoriją. Visus rotacinių krautuvų priedus galite rasti čia .

Kaina nuo
35 €*„DIECI PEGASUS 50.25“

Rotacinis krautuvas „Pegasus 50.25“ apsisuka net 360 laipsnių arba 400 laipsnių nepertraukiamai aplink savo ašį. Jautrus ir tikslus vairalazdėje esantis jutiklis leidžia reguliuoti bokštelio sukimosi greitį, o automatinė atbulinio važiavimo sistema garantuoja važiavimą su 180 laipsnių pasuktu bokštelių, todėl lengvai judėsite siaurose darbo vietose.  Dėka plataus padargų pasirinkimo, jis gali būti naudojamas kaip kėlimo platforma, kranas ar teleskopinis krautuvas. ROPS-FOPS kabina pilnai aprūpinta oro kondicionieriumi ir TFT ekranu, kuris garantuoja maksimalų komfortą operatoriui valdant pagrindines krautuvo elektronines funkcijas: važiavimo režimus, apsisukimus per minutę, greitį ir diagnostiką.

 

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 18000 kg
Maksimali keliamoji galia 4999 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 24100 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklio galia 100 kW
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas: 190 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 300 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu, 2 bėgių greičio dėžė, tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 40 km/val
Padargai Palečių šakės, hidraulinės gervės, kaušai birioms medžiagoms, lopšiai-platformos žmonėms kelti, platformos medžiagoms kelti ir k.t.

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.