Dieci Pegasus 50.21

ROTACINIS KRAUTUVAS
ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 50.21

ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 50.21

Svoris17480 kg
Keliamoji galia5000 kg
Kėlimo aukštis20500 mm
Variklio galia96 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
38 €*„DIECI PEGASUS 50.21“

Rotacinis krautuvas, kuris gali apsisukti 360 laipsnių arba 400 laipsnių nepertraukiamai aplink savo ašį. Jautrus ir tikslus vairalazdėje esantis jutiklis leidžia reguliuoti bokštelio sukimosi greitį, o automatinė atbulinio važiavimo sistema garantuoja važiavimą su 180 laipsnių pasuktu bokštelių, todėl lengvai judėsite siaurose darbo vietose.  Dėka plataus padargų pasirinkimo, jis gali būti naudojamas kaip kėlimo platforma, kranas ar teleskopinis krautuvas.

ROPS-FOPS kabina pilnai aprūpinta oro kondicionieriumi ir saugos įtaisais, kad garantuotų maksimalų komfortą operatoriui dirbant bet kokiomis sąlygomis. Navigacijos sistemos pagalba galite valdyti pagrindines krautuvo elektronines funkcijas: važiavimo režimus, apsisukimus per minutę, greitį ir diagnostiką.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 17480 kg
Maksimali keliamoji galia 5000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 20500 mm
Variklio gamintojas FPT
Variklio galia 96 kW
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas: 135 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 40 km/val
Padargai Palečių šakės, hidraulinė talė iki 2t, kėlimo kablys iki 5t, kaušas birioms medžiagoms, lopšys-platforma žmonėms kelti

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.