Wacker Neuson WL95

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL95

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL95

Svoris10300 kg
Keliamoji galia (su kaušu)6529 kg
Keliamoji galia (su paletėm)5371 kg
Variklio galia100 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
35 €*„WACKER NUESON WL95”

Frontalinis krautuvas „Wacker Neuson WL95” – tai nauja eksploatacinių savybių klasė, kuri pasižymi dar didesne išvertimo ir traukos jėgomis. Šis krautuvoas suteiks operatoriui maksimalų darbo komfortą dėka didelės kabinos. Labai tvirta, galinga krovimo rankos konstrukcija, kuri leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti net ir labai sunkius krovinius. Visas elektrines tvirtinimo įrankių funkcijas galima valdyti vairalazde, kas padidina efektyvumą ir leidžia greičiau atlikti veiksmus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 10300 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 6529 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 5371 kg
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 100 kW
Variklio sūkiai 2300 rpm
Variklio darbinis slėgis 3621 cm³
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 180 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 250 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 140 l
Maksimalus greitis 40 km/val
Padangų dydis 405/70R18''

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Šarnyrinis sujungimas ir galinė ašies švytuoklė užtikrina optimalų manevringumą bet kurioje situacijoje. Vairavimo kampas didesnis nei 40 laipsnių, apsisukimo ratas virš padangų yra 4,90 m, o vidinis spindulys siekia net 2,45 m.
LENGVA PRIEIGA PRIE APTARNAVIMO MAZGŲ „WL95“ įrengta pusiau paverčiama kabina, kurios visi gaubtai lengvai prieinami, o sparnai nuimami. Greitai ir lengvai pasieksite variklį, hidraulinę ir elektros sistemas.
SKAITMENINIS EKRANAS – VISKAS PRIEŠ AKIS Operatorius nuolat gali stebėti visas aktyvias funkcijas – diferencialo blokavimą, nuolatinės valdymo grandinės veikimą, temperatūrą, kuro lygį ir netgi krautuvo darbo valandas.
ATRASKITE ĮVAIROVĘ SU DAUG SKIRTINGŲ ĮRANKIŲ Hidraulinė greito keitimo sistema užtikrina didesnį našumą ir efektyvumą kartu su daugybe skirtingų padargų, todėl „WL95“ tampa daugiafunkcine priemone įvairiausiems darbams.