Wacker Neuson WL54

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL54

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL54

Svoris5230 kg
Keliamoji galia3002 kg
Išvertimo aukštis2570 mm
Variklio galia55,1 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.

Kaina nuo
24 €*„WACKER NEUSON WL54“

Frontalinis krautuvas „WL54“ – ekonomiškas ir galingas kiekvienoje statybvietėje. Jis greitai manevruoja taupant laiką, atlikdamas darbą greitai ir kokybiškai. Jis pasiekia didelę kėlimo ir kasimo jėgas, aukštą stabilumą ir iki 100% jungiamą diferencialinį užraktą. Visa tai garantuoja puikų kainos ir kokybės santykį.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5230 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 3002 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 2710 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 2570 mm
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,1 kW
Variklio sūkiai 2300 rpm
Variklio darbinis slėgis 3619 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 103 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 90 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 12,5-80''

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialo blokavimas prireikus suteikia maksimalią bei nuolatinę sukibimo ir traukos jėgą net ir sunkiomis važiavimo sąlygomis. Dėka šio užrakto sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL54" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
PRECIZIŠKO PRIVAŽIAVIMO PEDALAS Išlieka visa hidraulikos galia ir tuo pačiu sumažinamas važiavimo greitis: per preciziško privažiavimo stabdžių pedalo galite reguliuoti tiek mechaninį, tiek hidraulinį stabdymą. Mažesnis darbinių stabdžių nusidėvėjimas ir optimalus variklio galios paskirstymas.
VAIRUOTOJŲ KABINOS OPCIJOS Įsigydami "WL54" galite pasirinkti, fiksuotą operatoriaus kabiną be durų, fiksuotą viendurę ar dvidurę kabiną pilnai įstiklinta su šildymu ar oro kondicionieriumi.
LENGVA IR GREITA PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtinga prieiga prie pagrindinių "WL54" techninių mazgų leidžia sutaupyti techninio aptarnavimo bei remonto kaštus.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Geriausio įmanomo stabilumo ir manevringumo garantija. Dėl šarnyrinės jungties visi keturi ratai nuolat kontaktuoja su žeme ir mašina juda maksimaliai sukibdama, nepraranda manevringumo.