Wacker Neuson DW90

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW90

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW90

Naudinga apkrova9000 kg
Kaušo talpa4400 l
Kaušo talpa (su kaupu)2060 l
Variklio galia55 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
24 €*„WACKER NUESON DW90“

Ratinis savivartis „DW90“ turi viską, ko reikia: hidrostatinę visų ratų pavarą su ECO režimu, 9 tonų keliamąją galią ir didelį pravažumą aukšto statumo įkalnėse. Keturių varomų ratų pavara paverčia šį ratinį savivartį tikru bekelės galiūnu, o šarnyrinis sujungimas puikiai prisitaiko prie nelygaus reljefo. Dirbant su šiuo savivarčiu garantuojamas visiškai saugus ir patogus vairavimas dėl aukšto stabilumo lygio ir važiavimo lygumo.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 9000 kg
Matmenys 4760 x 2465 x 3165 mm
Naudinga apkrova 9000 kg
Kaušo talpa 4400 l
Kaušo talpa (su kaupu) 2060 l
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55 kW
Variklio darbinis tūris 3400 cm³
Euro standartas IIIB
Pasukimo kampas 29°
Posvyrio kampas 11°
Įkalnės statumas 50%
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 68 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 235 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 83 l
Maksimalus greitis 25 km/val

Papildomos sąlygos

**Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km be PVM.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

 

Ypatybės ir pranašumai
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį. Valdymo sritis, kuri hidrauliniu būdu aktyvuoja automatiškai valdomą judėjimą pirmyn ir atgal, tačiau esant poreikiui jos gali būti valdomos atskirai.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Tai vienas esminių "DW90" privalumų, nes sukuria tobulą pravažumą bekelėje vežant pilnai pakrautą techniką ir idealų sukibimą su važiuojamąja dalimis ant bet kokio grunto.