Wacker Neuson ET20

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET20

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET20

Svoris2000 kg
Kasimo gylis2683 mm
Išvertimo aukštis2836 mm
Variklio galia13,8 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
20 €*„WACKER NEUSON ET20“ 

Specialiai šiam mini ekskavatoriui „ Wacker Neuson ET20“ sukurta ilgesnė važiuoklė ir kėlimo gervė siekiant maksimalaus kasimo rezultato ir aukšto stabilumo lygio. Nuolat kintanti VDS (vertikalios kasimo sistemos) kabinos pasvirimo sistema kompensuoja iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik taupo laiką ir sąnaudas, bet ir operatorius dirba ergonomiškesnėje natūralioje padėtyje. Ištobulintos detalės tokios kaip didelė kabina ir dviejų dalių priekinio stiklo mechanizmas didina ne tik patogumą operatoriui bet ir užtikrina jo saugumą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2221 kg
Matmenys 4049 x 990 x 2295 mm
Maksimalus kasimo gylis 2683 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2836 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 13,8 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis tūris 1116 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 19 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 57,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 200 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Vikšrų plotis 250 mm
Prošvaisa 170 mm
Buldozerio peilio plotis 990 mm
Buldozerio peilio aukštis 220 mm
Maksimalus greitis 4,1 km/val
Skleidžiamas garsas 75,8 dB (A)

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
LENGVAI PERSIKELSITE IŠ VIENOS VIETOS Į KITĄ Šio mini ekskavatoriaus transportavimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas. Mažesnis nei 3 tonų svoris suteikia galimybę ekskavatorių transportuoti naudojant automobilinę priekabą ir sutaupyti transportavimo išlaidas.
VERTIKALAUS KASIMO SISTEMA (VDS) VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
EFEKTYVUS KASIMAS SU DIDELIO NAŠUMO HIDRAULIKA "ET20" aprūpintas specialiai sukurta važiuoklės ir kėlimo strėlės sistema, pritaikyta 2 tonų klasei. Didelė kasimo rankos traukos jėga taupo laiką ir sąnaudas net ir atliekant sudėtingus kasimo darbus.
TELESKOPINĖ VAŽIUOKLĖ - IDEALUS STABILUMO IR KOMPAKTIŠKUMO DERINYS Važiuoklės plotis gali būti reguliuojamas nuo 990 iki 1300 mm su sulankstoma buldozerio mente, todėl "ET20" lengvai telpa per siaurus praėjimus, tokius kaip durys. Siauriausios važiuoklės pagalba lengvai pasieksite sunkiai prieinamas darbo vietas.