Wacker Neuson ET145

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET145

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET145

Svoris14958 kg
Kasimo gylis5481 mm
Išvertimo aukštis5983 mm
Variklio galia55 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
35 €*„WACKER NEUSON ET145“ 

Vikšrinis ekskavatorius „Wacker Neuson ET145“ žymiai tobulesnis dėka puikiai subalansuotų eksploatacinių savybių tokių kaip stabilumas ir judrumas, atsižvelgiant į ekskavatoriaus dydį.  Šis ekskavatorius pasižymi iki 5 papildomų hidraulinių linijų, iš kurių 3 yra reguliuojamos atskirai, skirtos daugiafunkciniams priedams, todėl galėsite efektyviai ir funkcionaliai atlikti daug užduočių vienu metu.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 14958 kg
Matmenys 7720 x 2490 x 2786 mm
Maksimalus kasimo gylis 5481 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 5983 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis tūris 3400 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 205 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 126 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 340 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Vikšrų plotis 500 mm
Prošvaisa 480 mm
Buldozerio peilio plotis 2490 mm
Buldozerio peilio aukštis 600 mm
Maksimalus greitis 5 km/val
Skleidžiamas garsas 75 dB (A)

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
PASUKAMA KONSOLĖ DIDESNIAM NAŠUMUI Reguliuojama konsolė padidina ekskavatoriaus kasimo plotą iki 54 laipnių kairėje pusėje, o sukantis į dešinę posūkio kampas padidėja net iki 70 laipsnių. Dėka konsolės „ET145“ pagerėja matomumas ir lengvai susitvarko su įvairiomis kliūtimis (vamzdžiais, srauniu eismu) atliekant kasimo darbus.
DIDELĖ ERGONOMINĖ KABINA Darbinio rėžimo pasirinkimo sistemos pagalba operatorius intuityviai galės valdyti visas "ET145" funkcijas, o reguliuojama sėdėjimo padėtis, atbulinės eigos kamera, išoriniai veidrodėliai bei automatinis oro kondicionierius suteikia papildomą komfortą ir sumažina nuovargio jausmą.
GERIAUSIAS IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ "ET145" sujungia didelio modelio produktyvumą ir kompaktiško ekskavatoriaus pranašumus, tokius kaip didelė kasimo jėga, aukšas manevringumo lygis, paprastas transportavimas, platus vikšrų pasirinkimas.