Wacker Neuson DT23

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT23

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT23

Svoris2285 kg
Naudinga apkrova2300 kg
Kaušo talpa1100 l
Variklio galia18,5 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT23“ 

Šis vikšrinis savivartis lengvai įveikia kiekvieną užduotį ir tuo pat metu yra judrus ir galingas savivartis darbe. Dėl paprasto savivarčio valdymo, net nepatyręs operatorius gali greit ir lengvai perprasti „DT23“ valdymą. Jis pagamintas remiantis mechaniniais principais nenaudojant įmantrių elektronikos sistemų, kas leidžia taupyti kaštus techniniai priežiūrai.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2285 kg
Matmenys 3304 x 1300 x 2523 mm
Naudinga apkrova 2300 kg
Kaušo talpa iki bortų 1100 l
Kaušo talpa (su kaupu) 1400 l
Variklio galia 18,5 kW
Variklis dyzelinis
Maksimalus siurblio našumas 82 l/min
Kuro bako talpa 26 l
Variklio sūkiai 2300 rpm
Įkalnės statumas 27 %
Maksimalus greitis 3,7 - 7,5 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
SUKAMAS VERTIMO KAUŠAS 180 laipsnių apsisukimo kampas suteikia galimybę vertimo kaušą pasukti į kairę ar dešinę pusę norint pristatyti medžiagas į reikiamą vietą ypač mažose erdvėse.
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
PAPILDOMA HIDRAULINĖ ĮRANGA Esant poreikiui prie esamų hidraulinių jungčių galima jungti daug skirtingų statybinių priedų – griebtuvus, hidraulinius plaktukus, kaušus, grąžtus ir kitus reikiamus įrenginius.