Wacker Neuson DT15

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT15

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT15

Svoris1270 - 1540 kg
Naudinga apkrova1500 kg
Kaušo talpa520 - 660 l
Variklio galia15 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT15“ 

Vikšrinis savivartis „DT15“ yra puikus sprendimas mažesniems darbams, kuriems reikalingi vikšrinės mašinos pranašumai. Dėka itin kompaktiškų matmenų ir tikslaus valdymo jis gali manevruoti centimetro tikslumu, todėl esant poreikiui idealiai tinka transportuoti birias medžiagas – žvyrą ar smėlį. Praktiška konstrukcija ir galimybė važiuoti bet kokiu nelygiu paviršiumi, leis pasiekti maksimalų efektyvumą dirbant net ir itin sudėtingomis sąlygomis – pelkėtame ar kalvotame reljefe.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1270 - 1540 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Matmenys 2585 x 1080 x 2372 mm
Naudinga apkrova 1500 kg
Kaušo talpa iki bortų 520 - 660 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 360 - 800 l *(kaušo išvertimo padėties)
Variklio galia 15 kW
Variklis dyzelinis
Kuro bako talpa 24 l
Variklio sūkiai 3000 rpm
Įkalnės statumas 27 %
Maksimalus greitis 7,5 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
SUKAMAS VERTIMO KAUŠAS 180 laipsnių apsisukimo kampas suteikia galimybę vertimo kaušą pasukti į kairę ar dešinę pusę norint pristatyti medžiagas į reikiamą vietą ypač mažose erdvėse.
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.