Wacker Neuson DT12

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT12

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT12

Svoris610 - 795 kg
Naudinga apkrova1200 kg
Kaušo talpa210 - 431 l
Variklio galia9,7 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT12“ 

Vikšrinis savivartis „DT12“ – puikus sprendimas mažesniems darbams, kuriems reikalingi vikšrinės mašinos pranašumai. Dėka itin kompaktiškų matmenų ir tikslaus valdymo jis gali manevruoti centimetro tikslumu, todėl esant poreikiui idealiai tinka transportuoti birias medžiagas – žvyrą ar smėlį. Šio vikšrinio ekskavatoriaus „DT12“ praktiška konstrukcija ir galimybė važiuoti bet kokiu nelygiu paviršiumi, leis pasiekti maksimalų efektyvumą dirbant net ir itin sudėtingomis sąlygomis – pelkėtame ar kalvotame reljefe.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 610 - 795 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Matmenys 1823 x 830 x 1280 mm
Naudinga apkrova 1200 kg
Kaušo talpa iki bortų 210 - 431 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 280 - 460 l *(kaušo išvertimo padėties)
Variklio galia 12 kW
Variklis dyzelinis
Kuro bako talpa 9,7 l
Variklio sūkiai 2700 rpm
Įkalnės statumas 36 %
Maksimalus greitis 4 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.