Wacker Neuson DT10e

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10e

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10e

Svoris520 - 625 kg
Naudinga apkrova800 kg
Kaušo talpa240- 334 l
Variklio galia6,7 - 6,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT10e“ 

Vikšrinis savivartis „DT10e“ yra puikus sprendimas esant poreikiui pervežti statybines atliekas medžiagas  statybvietėse ar pertvarkomuose senuose pastatuose kuriuose ypatingai mažai vietos manevravimui ar reikia pervažiuoti iš patalpos į patalpą kurias skiria siauros standartinės durys 830 mm. Taip pat šis vikšrinis pagalbininkas gali dirbti tik elektrinio variklio pagalba kuris neišskiria CO2 ir nekelia visiškai jokio triukšmo.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris (esant benzininiam varikliui) 520 - 580 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Svoris (esant dyzeliniam varikliui) 560 - 625 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Matmenys 1660 x 790 x 1203 mm
Naudinga apkrova 800 kg
Kaušo talpa iki bortų 240 - 334 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 280 - 387 l *(kaušo išvertimo padėties)
Benzininio variklio galia 6,7 kW
Dyzelinio variklio galia 6,8 kW
Įkalnės statumas 36 %
Maksimalus greitis 4 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
AKUMULIATORIAUS VEIKIMO LAIKAS VISAI DARBO DIENAI Turėdamas tris elektrinius variklius, "DT10e" yra paruoštas naudoti vidutiniškai 8 valandas, todėl galėsite dirbti nevaržomai visą darbo dieną. Net esant maksimaliai apkrovai akumuliatorius tarnauja iki 4 valandų.
LENGVAS ĮKROVIMAS Jums tereikia prijungti akumuliatoriaus įkroviklį į lizdą ir palaukti kol pilnai pasikraus akumulaitorius. Pilnai įkrauta baterija gali tarnauti iki 8 valandų priklausomai nuo baterijos galingumo ir veiklos srities.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.