Wacker Neuson DT10

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10

Svoris630 - 775 kg
Naudinga apkrova1000 kg
Kaušo talpa240- 431 l
Variklio galia9,7 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT10“ 

Vikšrinis savivartis „DT10“ išsiskiria itin kompaktiškais matmenimis ir tiksliu valdymu, kurio dėka gali manevruoti bet kokiu paviršiumi centimetro tikslumu. Jis idealiai tinka pervežti statybines atliekas bei medžiagas  statybvietėse ar pertvarkomuose senuose pastatuose, kuriuose yra ypatingai mažai vietos manevravimui ir reikia pervažiuoti siauras 830 mm standartinės durys. Manevringumas ir dydis – nepamainomi pranašumai, kai erdvė labai maža, o judrumas būtinas efektyviam darbui.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 630 - 775 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Matmenys 1823 x 830 x 1280 mm
Naudinga apkrova 1000 kg
Kaušo talpa iki bortų 240 - 431 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 210 - 460 l *(kaušo išvertimo padėties)
Variklio galia 9,7 kW
Variklis dyzelinis
Kuro bako talpa 9,7 l
Variklio sūkiai 3600 rpm
Įkalnės statumas 36 %
Maksimalus greitis 4 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.