Wacker Neuson DT05

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT05

VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT05

Svoris420 - 465 kg
Naudinga apkrova500 kg
Kaušo talpa170 - 273 l
Variklio galia4,5 - 4,9 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DT05“ 

Vikšrinis savivartis „DT05“ yra idealus sprendimas mažesniems darbams, kuriems reikalingi vikšrinės mašinos pranašumai. Dėka itin kompaktiškų matmenų ir tikslaus valdymo „DT05“ gali manevruoti bet kokiu paviršiumi centimetro tikslumu, todėl esant poreikiui idelaiai tinka pervežti statybines atliekas bei medžiagas  statybvietėse ar pertvarkomuose senuose pastatuose, kuriuose yra įpatingai mažai vietos manevravimui ar reikia pervažiuoti iš patalpos į patalpą, kurias skiria siauros 830 mm durys.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris (esant benzininiui varikliui) 420 - 475 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Svoris (esant dyzeliniui varikliui) 465 - 520 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Matmenys 1630 x 660 x 1185 mm
Naudinga apkrova 400 - 500 kg *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa iki bortų 170 - 273 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 210 - 313 l *(kaušo išvertimo padėties)
Benzininio variklio galia 4,5 kW
Dyzelinio variklio galia 4,9 kW
Benzininio variklio greitis 3,9 km/val
Dyzelinio variklio greitis 4 km/val
Įkalnės statumas 36 %
Kuro tipas benzinas
Kuro bako talpa 3,6 l

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.