Wacker Neuson DV60

SAVIVARTIS SU BESISUKANČIA DARBO VIETA
SAVIVARTIS SU BESISUKANČIA DARBO VIETA

Wacker Neuson DV60

SAVIVARTIS SU BESISUKANČIA DARBO VIETA

Wacker Neuson DV60

Naudinga apkrova6000 kg
Kaušo talpa2700 l
Kaušo talpa (su kaupu)3600 l
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos *, Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DV60” 

Dvigubas vaizdas leidžia patogiai ir greitai pakeisti sėdynės padėtį 180 laipsnių kampu sukantis visai valdymo ir sėdynei konsolei. Tokiu būdu operatorius visada turi geriausią vaizdą – trasnportavimo, pakrovimo ir iškrovimo metu. Šis savivartis su mobilia operatoriaus darbo vieta puikus sprendimas dirbant siaurose gatvelėse ir panašiose vietose, kuriose nėra galimybės apsisukti įprastu būdu.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4148 kg
Matmenys 4450 x 2230 x 3377 mm
Naudinga apkrova 6000 kg
Kaušo talpa 2700 l
Kaušo talpa (su kaupu) 3600 l
Kaušo talpa (vežant skystas medžiagas) 1900 l
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis
Variklio galia 55,4 kW
Variklio darbinis tūris 2900 cm³
Euro standartas IIIB
Pasukimo kampas 29°
Posvyrio kampas 11°
Apsisukimo spindulys 6100 mm
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 123 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 480 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 80 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangos 405/70-20"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
LENGVAS VALDYMAS Vairalazdėje integruota važiavimo krypties keitimo ir kaušo išvertimo funkcijos, tuo pačiu metu galite vairuoti savivartį ir išpilti krovinį. Daugiafunkcinė operatoriaus darbo vieta apsisukanti 180 laipsnių kampu, leidžia operatoriui puikiai matyti aplinką ir siaurose vietovėse nereikalauja naudoti atbulinės eigos važiavimo.
PUIKIOS VAIRAVIMO IR DARBINĖS PADĖTYS Šis savivartis puikiai tinka statybiniams darbams ir yra pasiruoštas darbui sunkiomis sąlygomis, nesunkiai įveiks statybviečių minkšto grunto pagrindą, važiuojant sudėtingomis sąlygomis išlieka puikus kelio ir krovinio matomumas.
HIDROSTATINĖ PAVARA Leidžia operatoriui sutelkti visą dėmesį skiriamam darbui nereikalujant keisti pavarų perjungimo. Hidrostatinis stabdymas, kai tik koja nuimama nuo akceleratoriaus pedalo. Nedidelis nusidėvėjimas – mažos aptarnavimo ir priežiūros išlaidos.
KOMFORTIŠKA KABINA Standartinę savivarčio „DV60“ kabinos komplektaciją sudaro erdvus vidus, šildymas ir oro kondicionierius, todėl operatorius suteikiamos idealios sąlygos dirbti bet kuriuo metų laiku.