Wacker Neuson DW90

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW90

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW90

Svoris5314 kg
Naudinga apkrova9000 kg
Kaušo talpa4400 l
Variklio galia55 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NUESON DW90“

Ratinis savivartis „DW90“ turi viską, ko reikia: hidrostatinę visų ratų pavarą su ECO režimu, 9 tonų keliamąją galią ir didelį pravažumą aukšto statumo įkalnėse. Keturių varomų ratų pavara paverčia šį ratinį savivartį tikru bekelės galiūnu, o šarnyrinis sujungimas puikiai prisitaiko prie nelygaus reljefo. Dirbant su šiuo savivarčiu garantuojamas visiškai saugus ir patogus vairavimas dėl aukšto stabilumo lygio ir važiavimo lygumo.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5314 - 5746 kg *
Matmenys 4760 x 2465 x 3165 mm
Naudinga apkrova 9000 kg
Kaušo talpa lygi su kampu 4400 l
Kaušo talpa vežant lakias medžiagas 2060 l
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55 kW
Variklio sūkiai 2400 rpm
Variklio darbinis slėgis 3400 cm³
Euro standartas IIIB
Pasisukimo kampas 29°
Pavirtimo kampas 11°
Įkalnės statumas 50%
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 68 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 235 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 83 l
Maksimalus greitis 25 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

**  Galimybė  pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

 

Ypatybės ir pranašumai
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį. Valdymo sritis, kuri hidrauliniu būdu aktyvuoja automatiškai valdomą judėjimą pirmyn ir atgal, tačiau esant poreikiui jos gali būti valdomos atskirai.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Tai vienas esminių "DW90" privalumų, nes sukuria tobulą pravažumą bekelėje vežant pilnai pakrautą techniką ir idealų sukibimą su važiuojamąja dalimis ant bet kokio grunto.