Wacker Neuson DW50

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW50

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW50

Svoris3445 kg
Naudinga apkrova5000 kg
Kaušo talpa1970 l
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DW50“ 

Ratinis savivartis „DW50“ išsiskiria itin kompaktiškais matmenimis ir tiksliu valdymu, kurio dėka gali manevruoti bet kokiu paviršiumi centimetro tikslumu. Šis savivartis gali lengvai konkuruoti su didesne technika dėka novatoriškos kabinos, vairuotojo statramsčių, reikalingų valdymo funkcijų esančių vienoje vairalazdėje, 5 tonų keliamoji jėga ir važiavimo greitis užtikrina maksimalų judėjimą ir lengvumą pervežant didelį kiekį statybinių medžiagų.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3445 kg
Matmenys 4495 x 1915 x 2815 mm
Naudinga apkrova 5000 kg
Kaušo talpa iki bortų 1970 l
Kaušo talpa (su kaupu) 2650 l
Kaušo talpa (vežant skystas medžiagas) 1280 l
Variklio gamintojas Deutz
Variklio galia 18,9 kW
Variklio darbinis tūris 2900 cm³
Euro standartas V
Pasukimo kampas 37°
Posvyrio kampas 15°
Apsisukimo spindulys 4250 mm
Įkalnės statumas 50 %
Maksimalus hidraulinio sirblio našumas 45l/min
Maksimalus darbinis slėgis 220 bar
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 50 l
Maksimalus greitis 28 km/val
Padangos 12.5 - 18/16"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PATOGUS KAUŠO IŠVERTIMAS Į VISAS PUSES 180 laipsnių apsisukimo kampas suteikia galimybę vertimo kaušą pasukti į kairę ar dešinę pusę norint pristatyti medžiagas į reikiamą vietą.
VAIRALAZDĖS KONTROLĖ Viena vairalazdė su daugybe funkcijų – kaušo valdymas, bėgių perjungimas, važiavimo krypties keitimas, ECO funkcija. Patogus valdymo jungiklių išdėstymas leidžia operatoriui visada rankas laikyti ant vairo susikoncentruojant į darbą.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Sukuria tobulą pravažumą bekelėje vežant pilnai pakrautą techniką ir idealų sukibimą su važiuojamąja dalimis ant bet kokio grunto.