Wacker Neuson DW30

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW30

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW30

Svoris2098 kg
Naudinga apkrova3000 kg
Kaušo talpa1420 l
Variklio galia18,9 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DW30”

 

Kompaktiškas ir tvirtas ratinis savivartis „DW30” ne tik padidina darbo našumą, bet ir dėl daugybės saugos savybių padidina vairuotojo ir visos darbo vietos saugumą. Visų ratų pavara, su šarnyriniu sujungimu,  „DW30” paverčia tikru bekelės galiūnu.  Tuo pačiu metu žemos aptarnavimo ir priežiūros išlaidos yra neatsiejama šio savivarčio dalis.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2098 kg
Matmenys 3710 x 1730 x 2778 mm
Naudinga apkrova 3000 kg
Kaušo talpa iki bortų 1420 l
Kaušo talpa (su kaupu) 1800 l
Kaušo talpa (vežant skystas medžiagas) 1100 l
Variklio gamintojas Yanmar
Variklio galia 18,9 kW
Variklio darbinis tūris 1116 cm³
Euro standartas V
Pasukimo kampas 36°
Posvyrio kampas 15°
Apsisukimo spindulys 3900 mm
Įkalnės statumas 60 %
Maksimalus hidraulinio sirblio našumas 33,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 200 bar
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 35 l
Maksimalus greitis 20 km/val
Padangos 11.5/80-15.3"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PATOGUS KAUŠO IŠVERTIMAS Į VISAS PUSES 180 laipsnių apsisukimo kampas suteikia galimybę vertimo kaušą pasukti į kairę ar dešinę pusę norint pristatyti medžiagas į reikiamą vietą.
OPTIMALI HIDROSTATINĖ TRANSMISIJA Tiesiog įlipkite į jį ir važiuokite: su hidrostatine visų varančiųjų ratų transmisija operatorius gali susikoncentruoti į savo pagrindinį darbą ir nereikia keisti pavarų.
SAUGUS IR PATIKIMAS Sėdynės kontaktinis jutiklis užtikrina, kad mašina užvedama tik operatoriui atsisėdus, o jam atsistojus greičio kontrolės sistemos pagalba greitis automatiškai sumažinamas. Tai užtikrina dar didesnį saugumą statybos aikštelėje.
SERVISAS IR PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams ir leis sutaupyti techninio aptarnavimo ar remonto kaštus.