Wacker Neuson DW20

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW20

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW20

Svoris2005 kg
Naudinga apkrova2000 kg
Kaušo talpa1200 l
Variklio galia18,9 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DW20” 

Šis kompaktiškos klasės, iki 2 tonų keliamosios galios ratinis savivartis, dėl aukštos prošvaisos ir keturių varomų ratų sistemos, tampa puikiu partneriu sunkiai pravažiuojamose vietovėse. Šį universalų savivartį galima užsakyti su kaušu kuris pasikrauna krovinį be aplinkinės technikos pagalbos, toks DW20 savarankiškumas leidžia atlikti darbus ženkliai greičiau, taip taupant laiką ir kaštus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2005 kg
Matmenys 3710 x 1497 x 2738 mm
Naudinga apkrova 2000 kg
Kaušo talpa iki bortų 1200 ll
Kaušo talpa (su kaupu) 1500 l
Kaušo talpa (vežant skystas medžiagas) 950 l
Variklio gamintojas Yanmar
Variklio galia 18,9 kW
Variklio darbinis tūris 1116 cm³
Euro standartas V
Pasukimo kampas 36°
Posvyrio kampas 15°
Apsisukimo spindulys 3700 mm
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 35 l
Maksimalus greitis 20 km/val
Padangos 10.0/75-15.3"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PATOGUS KAUŠO IŠVERTIMAS KIEKVIENAI SITUACIJAI Galimas šoninis vertimas, kuris idealiai atlieka funkciją dirbant mažose erdvėse. 180 laipsnių apsisukimo kampas suteikia galimybę vertimo kaušą pasukti į kairę ar dešinę pusę norint išpilti medžiagas į reikiamą vietą.
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialinio blokavimo funkcija užtikrina nuolatinį sukibimą net ir sunkiomis važiavimo sąlygomis.
SAUGUMAS IR KOMFORTAS Priekyje ir gale esančios vaizdo kameros leidžia operatoriui ekrane matyti kiekvieną kampą esantį aplink savivartį, kad būtų galima nedelsiant reaguoti į bet kokias kliūtis.
PRITAIKYTA VIEŠOJO TRANSPORTO KELIAMS Jūs galite "DW20" susikomplektuoti pagal savo poreikius su įvairiais priedais - išoriniais galinio vaizdo veidrodėliais, atbulinės eigos įspėjamuoju signalu, todėl be apribojimų galite dirbti viešuose keliuose.