Wacker Neuson DW15e

RATINIS SAVIVARTIS
RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW15e

RATINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DW15e

Svoris1900 kg
Naudinga apkrova1500 kg
Kaušo talpa650 l
Variklio galia9 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DW15e“ 

Ratinis savivartis „DW15e“ išsiskiria elektriniu varomu varikliu ir tiksliu valdymu, kurio dėka gali manevruoti bet kokiu paviršiumi centimetro tikslumu. Šis savivartis puikus pagalbininkas vietose kur negalima skleisti išmetamųjų dujų ar garso. Keturių varomų ratų pavara „DW15e“ paverčia tikru bekelės galiūnu, o šarnyrinis sujungimas puikiai prisitaiko prie nelygaus reljefo ir taip suteikia reikiamą stabilumą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1900 kg
Matmenys 3300 x 1322 x 2550 mm
Naudinga apkrova 1500 kg
Kaušo talpa iki bortų 650 l
Kaušo talpa (su kaupu) 800 l
Kaušo talpa (vežant skystas medžiagas) 325 l
Variklio galia 9 kW
Posvyrio kampas 15°
Apsisukimo spindulys 3650 mm
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 11,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 175 bar
Maksimalus greitis 14 km/val
Baterija
Tipas 48V 3 TCSV 300
Svoris 470 kg
Įkrovimo laikas 8 val
Maksimali darbo trukmė 3,5 val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PAPRASTAS VALDYMAS Dėka elektrinės pavaros nereikia dažnai keisti pavarų, todėl operatorius gali susikoncentruoti į savo darbus. Esant poreikiui pavaras ir darbinę hidrauliką galima valdyti atskirai.
PATOGUS KAUŠO IŠVERTIMAS VISOMS SITUACIJOMS Kaušo sukimosi kampas suteikia galimybę medžiagas išpilti į reikiamą vietą naudojant priekinį ar pusiau šoninio vertimo funkcijas, kad ypatingai palengvina ir pagreitina darbus.
ILGAAMŽIŠKAS AKUMULIATORIUS Elektrinis savivartis "DW15e" gali dirbti visą dieną, o prireikus lengvai pakraunamas per naktį prijungus prie standartinio elektros lizdo.
DAUGIAFUNKCINIS EKRANAS Skydelio ekrane operatorius nuolat gali stebėti visas funkcijas ir esamą akumuliatoriaus įkrovimo bei iškrovimo būseną.