Wacker Neuson TH412

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH412

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH412

Svoris2700 kg
Keliamoji galia1200 kg
Kėlimo aukštis4259 mm
Variklio galia29,6 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON TH412“ 

Įspūdinga, kiek daug galios turi šis kompaktiškas „TH412“ teleskopinis krautuvas. Jis išsiskiria savo strėlės ilgiu, siauros važiuoklės ir didelės mašinos našumo deriniu. Dėka greitos hidraulikos ir hidrostatinės pavaros šis teleskopinis krautuvas darbus atlieka staigiai ir manevringai, todėl galite būti tikri, kad krovimo ir transportavimo užduotys leis pasiekti maksimalų efektyvumą. Tai tikras talentas ir nepralenkiamas pagalbininkas gerbūvio tvarkymo darbuose, gamyklose, statybų aikštelėse ir statybvietėse, kai reikia universalios, kompaktiškos technikos.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2700 kg
Maksimali keliamoji galia 1200 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 4259 mm
Apsisukimo kampas 2607 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklio galia (esant 2800 sūkiams) 22,6 kW
Variklio galia (esant 3000 sūkiams) 29,6 kW
Euro standartas IIIA
Transmisija hidrostatinė
Vairavimo kampas 2 x 38°C
Hidraulinio siurblio našumas (prie 22,6 kW) 40 l/min
Hidraulinio siurblio našumas (prie 29,6 kW) 42 l/min
Padangų dydis 10.0/75-15.3''
Maksimalus greitis 20 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

 

Ypatybės ir pranašumai
NOVATORIŠKA VLS SISTEMA Vertikali kėlimo sistema leidžia užtikrinti sklandų darbo srautą ir palaiko maksimalų efektyvumą sudėtingoje darbinėje aplinkoje iš dalies su automatizuotais teleskopiniais judesiais.
MAŽAS BET UNIVERSALUS MAŽOSE ERDVĖSE Dėka ypatingai mažo apsisukimo 821 mm spindulio, lengvai ir greitai atliksite darbus net ir pačiose mažiausiose ir itin siaurose statybvietės vietose.
YPATINGAI PLATUS PADARGŲ PASIRINKIMAS Dėka hidraulinės greitos jungties sistemos be vargo pritaikysite įvairius padargus su kuriais galėsite pasinaudoti įvairuose darbuose nuo gerbūvio tvarkymo iki gamyklų.