Wacker Neuson WL60

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL60

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL60

Svoris5930 kg
Keliamoji galia3674 kg
Išvertimo aukštis3686 mm
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL60“

„WL60“ nepralenkiamas efektyvumu kadangi sistema užtikrinanti hidraulikos dalinį veikimą važiuojant žymiai sumažina mašinos energijos sąnaudas. Vadinamasis srauto pasidalijimas leidžia vienu metu valdyti kelias darbo funkcijas, tokias kaip kėlimas, sukimas arba hidraulinio padargo valdymas. Be to, „WL60“ ypač stabilus dėl optimalaus svorio paskirstymo ir turi didžiausią savo klasės kėlimo aukštį, todėl jis tampa geriausiu pasirinkimu, kai viską reikia atlikti greitai ir nekenkiant aplinkai.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5930 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 3674 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 3344 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3686 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,4 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 3400 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 150 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 105 l
Hidraulinės alyvos talpa 95 l
Maksimalus greitis 40 km/val
Padangų dydis 405/70R18"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PADARŲ KEITIMAS NEIŠLIPUS IŠ KABINOS Dėl hidraulinės greito keitimo sistemos, padargus galima lengvai pakeisti neišlipus iš kabinos. Priedai keičiami naudojantis dviem rankomis, todėl netyčinis padargo atrakinimas tampa neįmanomas - saugai visada teikiama pirmenybė!
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialinio blokavimo funkcija užtikrina nuolatinį sukibimą net sunkiausiai pravažiuojamose vietose.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJA Darbo rėžimus galima, išsaugoti ir atkurti tiesiog paspaudžiant mygtuką - hidraulinės alyvos srauto greitį, nepertraukiamą hidraulinių priedų įrankių funkciją ir dar daugiau.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Geriausio įmanomo stabilumo ir manevringumo garantija. Dėl šarnyrinės jungties visi keturi ratai nuolat kontaktuoja su žeme ir mašina juda maksimaliai sukibdama, nepraranda manevringumo.