Wacker Neuson WL54

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL54

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL54

Svoris5230 kg
Keliamoji galia3002 kg
Išvertimo aukštis2570 mm
Variklio galia55,1 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL54“

Frontalinis krautuvas „WL54“ – ekonomiškas ir galingas kiekvienoje statybvietėje. Jis greitai manevruoja taupant laiką, atlikdamas darbą greitai ir kokybiškai. Jis pasiekia didelę kėlimo ir kasimo jėgas, aukštą stabilumą ir iki 100% jungiamą diferencialinį užraktą. Visa tai garantuoja puikų kainos ir kokybės santykį.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5230 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 3002 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 2710 kg
Maksimaulus išvertimo aukštis 2570 mm
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,1 kW
Variklio sūkiai 2300 rpm
Variklio darbinis slėgis 3.619 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas: 103 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 30 km/val
Kuro bako talpa 90 l
Padangų dydis 12,5-80''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką. Ši paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialo blokavimas prireikus suteikia maksimalią bei nuolatinę sukibimo ir traukos jėgą net ir sunkiomis važiavimo sąlygomis. Dėka šio užrakto sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL54" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
PRECIZIŠKO PRIVAŽIAVIMO PEDALAS Išlieka visa hidraulikos galia ir tuo pačiu sumažinamas važiavimo greitis: per preciziško privažiavimo stabdžių pedalo galite reguliuoti tiek mechaninį, tiek hidraulinį stabdymą. Mažesnis darbinių stabdžių nusidėvėjimas ir optimalus variklio galios paskirstymas.
VAIRUOTOJŲ KABINOS OPCIJOS Įsigydami "WL54" galite pasirinkti, fiksuotą operatoriaus kabiną be durų, fiksuotą viendurę ar dvidurę kabiną pilnai įstiklinta su šildymu ar oro kondicionieriumi.
LENGVA IR GREITA PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtinga prieiga prie pagrindinių "WL54" techninių mazgų leidžia sutaupyti techninio aptarnavimo bei remonto kaštus.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Geriausio įmanomo stabilumo ir manevringumo garantija. Dėl šarnyrinės jungties visi keturi ratai nuolat kontaktuoja su žeme ir mašina juda maksimaliai sukibdama, nepraranda manevringumo.