Wacker Neuson WL38

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL38

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL38

Svoris4200 kg
Keliamoji galia2983 kg
Išvertimo aukštis3251 mm
Variklio galia36,3 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL38“

„Wacker Neuson“ ratiniai krautuvai garantuoja optimalų efektyvumą, aukštos kokybės gamybines medžiagas, ilgą tarnavimo laiką, gerą manevringumą ir nesudėtingą techninę apžiūrą. Dėka ypač kompaktiškos, tačiau galingos ratinio krautuvo  konstrukcijos “WL38” tampa populiariu pagalbininku bet kurioje statybvietėje. Dėl integruotos PZ kinematikos – praktinio P ir Z kinematikos derinio –  šis krautuvas siūlo didelę atplėšimo jėgą kartu su aukščiausios klasės valdymu. Todėl jis yra idealus partneris įvairuose statybos ir pramonės darbuose.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4200 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 2983 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 2570 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3261 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 36,3 kW
Variklio sūkiai 2800 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 116 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 65 l
Hidraulinės alyvos talpa 50 l
Maksimalus greitis 28 km/val
Padangų dydis 15.5/55R18"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialinio blokavimo funkcija užtikrina nuolatinį sukibimą net sunkiausiai pravažiuojamose vietose.
IDEALUS SUKIBIMAS SU BET KOKIA DANGA Šarnyrinio kėbulo privalumus pajusite iš karto atsisėdus prie vairo, tai puikus ratų sukibims su pagrindu ir nepakeičiamas manevringumas.
DAR PATOGESNĖ KABINA "WL34" kabina neturi „aklų“ zonų, todėl garantuojamas puikus matomumas į visas puses bei yra ypatingai erdvi dėka pakankamai daug vietos patogiai įsitaisyti operatoriui.
DAUGYBĖ JUNGČIŲ PAPILDOMIEMS PADARGAMS Nepriklausomai nuo to, kokį darbą jūsa atliekate, vežate, šluojate, semete ar stumiate: Dėl įvairių priedų jūsų ratinis krautuvas tampa universaliu įrankiu.