Wacker Neuson WL44

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL44

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL44

Svoris4600 kg
Keliamoji galia3327 kg
Išvertimo aukštis3259 mm
Variklio galia35,7 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL44“

„Wacker Neuson“ ratiniai krautuvai garantuoja optimalų efektyvumą, aukštos kokybės gamybines medžiagas, ilgą tarnavimo laiką, gerą manevringumą ir nesudėtingą techninę apžiūrą.  Net su standartinės komplektacijos modeliais atliksite ir sudėtingiausius darbus. Tvirtos ir modernios „WL44“ krautuvo technologijos yra patikrintos laiko ir praktinių darbų. Tai daro juos ypač patikimomis darbo mašinomis bet kurioje statybvietėje ar pramonėje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4600 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 3327 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 2562 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3259 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 35,7 kW
Variklio sūkiai 2600 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Euro standartas IIIA
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 103 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 220 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 82 l
Hidraulinės alyvos talpa 66 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 12.5-18"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialinio blokavimo funkcija užtikrina nuolatinį sukibimą net sunkiausiai pravažiuojamose vietose.
PADARGŲ KEITIMAS NEIŠLIPUS IŠ KABINOS Dėl hidraulinės greito keitimo sistemos, padargus galima lengvai pakeisti neišlipus iš kabinos. Priedai keičiami naudojantis dviem rankomis, todėl netyčinis padargo atrakinimas tampa neįmanomas - saugai visada teikiama pirmenybė!
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL44" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
VAIRUOTOJŲ KABINOS OPCIJOS Įsigydami "WL44" galite pasirinkti, fiksuotą operatoriaus kabiną be durų, fiksuotą viendurę ar dvidurę kabiną pilnai įstiklinta su šildymu ar oro kondicionieriumi.