Wacker Neuson WL34

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL34

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL34

Svoris3900 kg
Keliamoji galia2925 kg
Išvertimo aukštis3901 mm
Variklio galia45 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL34“

„Wacker Neuson“ ratiniai krautuvai garantuoja optimalų efektyvumą, aukštos kokybės gamybines medžiagas, ilgą tarnavimo laiką, gerą manevringumą ir nesudėtingą techninę apžiūrą. „WL34“ yra ypatingai manevringas daugialypis talentas perkeliant didelius ir sunkius krovinius. Šis krautuvas apjungią galią, patikimą hidrauliką ir kompaktiškus duomenis idealiai atitinkančius kainos ir kokybės santykį.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3900 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 2925 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 1615 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3901 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 45 kW
Variklio sūkiai 2800 rpm
Euro standartas V
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 73,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 65 l
Hidraulinės alyvos talpa 50 l
Maksimalus greitis 28 km/val
Padangų dydis 12.0/75-18"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PREMIUM KLASĖS MANEVRINGUMAS ANKŠTOSE ERDVĖSE Šarnyrinio kėbulo privalumus pajusite iš karto atsisėdus prie vairo, tai puikus ratų sukibims su pagrindu ir nepakeičiamas manevringumas ypač siaurose erdvėse.
TIKSLUMAS KRAUNANT KROVINIUS Kūgio formos kėlimo ranka užtikrina puikų vežamo krovinio matomumą ir tikslų jo padėjimą į numatytą vietą.
SUPAPRASTINTA TECHNINĖ APŽIŪRA Praktiškai įrengtos techninio aptarnavimo vietos, leidžia greitai taupant laiką bei pinigus atlikti techninį aptarnavimą.