Wacker Neuson WL52

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL52

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL52

Svoris5100 kg
Keliamoji galia3949 kg
Išvertimo aukštis3358 mm
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL52“

„Wacker Neuson“ ratiniai krautuvai garantuoja optimalų efektyvumą, aukštos kokybės gamybines medžiagas, ilgą tarnavimo laiką, gerą manevringumą ir nesudėtingą techninę apžiūrą. Ratinių krautuvų „WL52“ neturėtų trūkti jokioje statybvietėje. Galinga hidraulika, ir ypač lengvai valdoma vairalazdė, leidžianti operatoriams išvengti nuovargio net ilgomis darbo valandomis. Variklis, turintis daug galios, Idealiai tinka ilgiems krovinių krovimo ciklams.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5100 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 3949 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 3055kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3358 mm
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,4 kW
Variklio sūkiai 2300 rpm
Variklio darbinis slėgis 2900 cm³
Euro standartas V
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 115 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 220 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 82 l
Hidraulinės alyvos talpa 66 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 405/70R18"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PRECIZIŠKO PRIVAŽIAVIMO PEDALAS Išlieka visa hidraulikos galia ir tuo pačiu sumažinamas važiavimo greitis: per preciziško privažiavimo stabdžių pedalo galite reguliuoti tiek mechaninį, tiek hidraulinį stabdymą. Mažesnis darbinių stabdžių nusidėvėjimas ir optimalus variklio galios paskirstymas.
PADARGŲ KEITIMAS NEIŠLIPUS IŠ KABINOS Dėl hidraulinės greito keitimo sistemos, padargus galima lengvai pakeisti neišlipus iš kabinos. Priedai keičiami naudojantis dviem rankomis, todėl netyčinis padargo atrakinimas tampa neįmanomas - saugai visada teikiama pirmenybė!
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialinio blokavimo funkcija užtikrina nuolatinį sukibimą net sunkiausiai pravažiuojamose vietose.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL44" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.