Wacker Neuson GS12AI

MOBILUS GENERATORIUS
MOBILUS GENERATORIUS

Wacker Neuson GS12AI

MOBILUS GENERATORIUS

Wacker Neuson GS12AI

Svoris165 kg
Galia13,4 kW
Dažnis50 Hz

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON GS12AI“

G diapazono generatoriai yra universalūs ypatingai tuomet, kai reikia tiekti elektrą skirtingose vietose. GS12AI nešiojamas generatorius – ypač patikimas ir galingas, dėka Honda 4 cilindrų variklio, idealiai tinkantis statyboms, pramoninėms, komercinės ir žemės ūkio darbams. Šiame modelyje įmontuotas monitorius, kuris suteikia papildomą saugumą operatoriui taip apsisaugant nuo neplanuotų gedimų ar nelaimingų atsitikimų.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 165 kg
Galia 13,4 kW
Dažnis 50 Hz
Variklio gamintojas Honda
Variklio tipas GX630
Darbinis tūris 688 kub. cm
Kuro bako talpa 24 l
Kuro sąnaudos 5,9 l/val
Matmenys 960 x 640 x 667mm
Darbinis laikas 4,8 val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.