Wacker Neuson EW65

RATINIS EKSKAVATORIUS
RATINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EW65

RATINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EW65

Svoris6472 kg
Kasimo gylis3895 mm
Išvertimo aukštis5195 mm
Variklio galia42 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EW65” 

Ratinis ekskavatorius „EW65” pats nuvyksta į reikiamą vietą dėl sumontuoto važiavimo gatve rėžimo ir nereikalauja papildomų laiko ir transporto kaštų. Kintamos pavaros sistema leidžia važiuoti iki 20 km/h greičiu ir sunaudoja mažai degalų, o valdymas vienu pedalu leidžia pasijausti kaip automobilyje. Galinga ir apkrovai jautri hidraulinė sistema su LUDV (nuo apkrovos nepriklausantis hidraulinis valdymas) leidžia judėti tuo pačiu greičiu su skirtingomis apkrovomis. Su 5 valdymo grandinėmis iš kurių 3 yra individualiai reguliuojamos ir šarnyrine strėle „EW65” tampa labai efektyvus ir greitas ekskavatorius.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6472 kg
Maksimalus kasimo gylis 3895 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 5195 mm
Maksimalus kasimo spindulys 6877 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 42 kW
Variklio sūkiai 2000 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 85 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 229,5 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 420 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangos viengubos ir dvigubos
Važiuoklės plotis 300 mm
Prošvaisa 237 mm
Buldozerio peilio plotis 2085 mm
Buldozerio peilio aukštis 429 mm
Skleidžiamas garsas 97 dB (A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PATOBULINTA ŠARNYRINĖ STRĖLĖ Šarnyrinė strėlė puikiai pasitarnauja didesniam pasiekiamumui, kasimo gyliui ir nuleidimo aukščiui.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJAMUI Vairalazdės dėka galėsite pasirinkti vieną iš dviejų galimų režimų. ECO – standartinis efektyvaus ir degalų taupymo režimas, o POWER režimu galite pasiekti maksimalų siurblio našumą greitam bei galingam darbui.
NULENKIAMA KABINA Novatoriškas sprendimas "EW65" priežiūrai, todėl lengvai ir greitai pasieksite visus techninio aptarnavimo mazgus.