Wacker Neuson IE58

GILUMINIS VIBRATORIUS
GILUMINIS VIBRATORIUS

Wacker Neuson IE58

GILUMINIS VIBRATORIUS

Wacker Neuson IE58

Veleno ilgis10 m
Darbinis diapozonas58 cm
VariklisAsinchroninis
Maitinimo laidas15 m

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON IE58“

HMS asortimentas įspūdingas dėl lankstumo ir ekonominio efektyvumo: šio diapazono vibratorius galima individualiai konfigūruoti su skirtingais lanksčiais velenais, vibratorių galvutėmis ir varikliais. Visoje įrangoje yra greito atjungimo mova valdymui, taip pat mobilūs, lengvai nešiojami varikliai. Vibratorių galvutės yra sukietintos indukcijos būdu, todėl pasižymi dideliu atsparumu dilimui.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Vibro elemento skersmuo 58 mm
Vibro elemento ilgis 327 mm
Svoris 14,3 kg
Veleno ilgis 10 m
Darbinis diapozonas 58 cm
Vibro ciklų skaičius 12,000 rpm
Variklis Asinchroninis
Įtampa 42 V
Srovės stiprumas 12 A
Dažnis 200 Hz
Maitinimo laidas 15 m

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

Ypatybės ir pranašumai
VIBRATORIAUS GALVUTĖ Vibratoriaus galvutė yra ypač patvari ir apsaugota nuo nusidėvėjimo.
APSAUGINĖ ŽARNA Pagaminta iš tvirtos, labai atsparios dilimui medžiagos. Galimi įvairūs apsauginių žarnų ilgiai iki 10 metrų.
GALVUČIŲ DYDŽIAI Galimi 3 vibratorių galvučių dydžiai: 38, 45, 58 mm.
MAITINIMO LAIDAS Didesnė judėjimo laisvė dirbant: 15 metrų ilgio maitinimo laidas, pagamintas iš atsparios, aukštos kokybės medžiagos.