Wacker Neuson DF16

ARMATŪROS RIŠIMO ĮRANKIS
ARMATŪROS RIŠIMO ĮRANKIS

Wacker Neuson DF16

ARMATŪROS RIŠIMO ĮRANKIS

Wacker Neuson DF16

Svoris2,2 kg
Atlikimasmechaninis
Rišimo našumas1000 mazg/val

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DF16“ 

„DF16“ – profesionalus įrankis tradiciniams armatūros darbams bei plastikiniams ortakiams stiprinti, norint sutvirtinti statybinius komponentus. Mechaniniame Armatūros rišimo įrankyje „DF16“ naudojamas patikrintas dvigubos vielos mechanizmas, kuris per vieną valandą gali surišti net iki 1000 vienodų ir tvirtų mazgų. Pamirškite laikus, kai armatūrinis plienas buvo rišamas paprastomis replėmis, nes „DF16“ yra ne tik lengvai valdomas tik vertikalioje padėtyje viena ranka, bet ir užtikrina maksimalų darbų kiekį.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2,2 kg
Išskleistos rankenos matmenys 883 x 164 x 118 mm
Suskleistos rankenos matmenys 656 x 164 x 118 mm
Mazgų kiekis apkaboje 77 vnt.
Viela variuota
Vielos skersmuo 1,1 mm
Rišimo našumas 1000 mazgų/val
Mazgo rišimo laikas 0,8 s
Minimalus armatūros skersmuo 12 mm
Maksimalus armatūros skersmuo 32 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.