Wacker Neuson LTE4K

APŠVIETIMO BOKŠTAS
APŠVIETIMO BOKŠTAS

Wacker Neuson LTE4K

APŠVIETIMO BOKŠTAS

Wacker Neuson LTE4K

Svoris965 kg
Apšvietimo plotas3800 kv. m
Lempos tipasLED
Teleskopo aukštis8,5 m

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia. 

„WACKER NEUSON LTE4K”

Apšvietimo bokštas LTE4K – mobilus įmontuotas priekaboje ir efektyvus apšvietimo šaltinis turintis savo generatorių, todėl nesudėtingai šį bokštą galėsite transportuoti į Jums reikiamą vietą. Dėka 6 LED lempų, apšvietimo bokštas pasiekia net iki 3800 kv. m. apšvietimo spindulį ir sukuria apšvietimą panašų į dienos šviesą. Jis idealiai tinka apšviesti statybvietes, kelius, tiltus, automobilių stovėjimo aikšteles, renginių metu bei altikeant betonavimo darbus.

Specifikacijos
Svoris 965 kg
Apšvietimo plotas 3800 kv. m
Lempos tipas LED
Teleskopo aukštis 8,5 m
Galia 3,6 kW
Dažnis 50 Hz
Įtampa 230 V
Variklio gamintojas Kubota Z482
Variklis 2 cilindrų
Kuras dyzelis
Kuro bako talpa 110 l
Kuro sąnaudos 0,55 l/val
Matmenys 2550 x 180 x 2430 mm
Darbinis laikas 200 val

PAPILDOMOS SĄLYGOS

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

 

Ypatybės ir pranašumai
DSE KONTROLIAVIMO SISTEMA Apšvietimo bokšte LTE įmontuotas DSE valdiklis, kurio pagalba galėsite kontroliuoti ir stebėti per monitorių variklio, alyvos ir kuro lygį. Taip pat galėsite nustatyti dienos ir nakties jutiklius.