Dieci Pivot T60

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Pivot T60

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Pivot T60

Svoris6020 kg
Keliamoji galia2250 kg
Kėlimo aukštis4700 mm
Variklio galia54,6 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI PIVOT T60“

Kompaktiškas, lengvas frontalinis krautuvas su šarnyrine važiuokle ir teleskopine strėle yra ideali technika dirbant uždarose vietose ir su nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis. Dėka integruotos DCS sistemos operatorius dirbdamas su šiuo krautuvu jausis patogiai atlikdamas manevringus judesiu milimetrų tikslumu esant net ir pačioms sudėtingiausioms darbo sąlygoms.

Novatoriška kabina ROPS-FOPS suprojektuota ir pilnai aprūpinta saugos įtaisais ir garantuotų maksimalų komfortą dėka atidaromu stogu, TFT spalvotu ekranu ir talpine vairalazde. Esant poreikiui kabinoje gali būti integruota patobulinta klimato kontrolės sistema, užtikrinanti nepriekaištingą oro cirkuliaciją viduje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6020 kg
Maksimali keliamoji galia 2250 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 4700 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 54,6 kW
Variklio darbinis tūris 3331 cm³
Variklio sūkiai 2600 rpm
Euro standartas V
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas: 101 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Maksimalus greitis 40 km/val
Padangų dydis 405/70*20''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.