Dieci Pegasus 60.16

ROTACINIS KRAUTUVAS
ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 60.16

ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 60.16

Svoris17300 kg
Keliamoji galia6000 kg
Kėlimo aukštis16200 mm
Variklio galia100 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI PEGASUS 60.16“

Rotacinis krautuvas, kuris gali apsisukti 360 laipsnių arba 400 laipsnių nepertraukiamai aplink savo ašį. Jautrus ir tikslus vairalazdėje esantis jutiklis leidžia reguliuoti bokštelio sukimosi greitį, o automatinė atbulinio važiavimo sistema garantuoja važiavimą su 180 laipsnių pasuktu bokšteliu, todėl lengvai judėsite siaurose darbo vietose. Dėka plataus padargų pasirinkimo, jis gali būti naudojamas kaip kėlimo platforma, kranas ar teleskopinis krautuvas. ROPS-FOPS kabina pilnai aprūpinta oro kondicionieriumi ir TFT ekranu, kuris garantuoja maksimalų komfortą operatoriui valdant pagrindines krautuvo elektronines funkcijas: važiavimo režimus, apsisukimus per minutę, greitį ir diagnostiką.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 17300 kg
Maksimali keliamoji galia 6000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 16200 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklio galia 100 kW
Variklio darbinis tūris 3621 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 190 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 300 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu, 2 bėgių greičio dėžė, tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 40 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

**Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.