Dieci Pegasus 40.18

ROTACINIS KRAUTUVAS
ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 40.18

ROTACINIS KRAUTUVAS

Dieci Pegasus 40.18

Svoris13700 kg
Keliamoji galia4000 kg
Kėlimo aukštis18000 mm
Variklio galia73,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI PEGASUS 40.18“

„Pegasus 40.18“ – rotacinis krautuvas, kuris gali apsisukti 360 laipsnių arba 400 laipsnių nepertraukiamai aplink savo ašį. Jautrus ir tikslus vairalazdėje esantis jutiklis leidžia reguliuoti bokštelio sukimosi greitį, o automatinė atbulinio važiavimo sistema garantuoja važiavimą su 180 laipsnių pasuktu bokšteliu, todėl lengvai judėsite siaurose darbo vietose.  Dėka plataus padargų pasirinkimo, jis gali būti naudojamas kaip kėlimo platforma, kranas ar teleskopinis krautuvas.

ROPS-FOPS kabina pilnai aprūpinta oro kondicionieriumi ir saugos įtaisais, kad garantuotų maksimalų komfortą operatoriui dirbant bet kokiomis sąlygomis. Navigacijos sistemos pagalba galite valdyti pagrindines krautuvo elektronines funkcijas: važiavimo režimus, apsisukimus per minutę, greitį ir diagnostiką.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 13700 kg
Maksimali keliamoji galia 4000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 18000 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 73,4 kW
Variklio darbinis tūris 3769 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 135 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu
Maksimalus greitis 25 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.