Dieci Dedalus 30.7

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Dedalus 30.7

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Dedalus 30.7

Svoris6500 kg
Keliamoji galia3000 kg
Kėlimo aukštis6350 mm
Variklio galia79,5 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI DEDALUS 30.7“

Mažas ir kompaktiškas teleskopinis krautuvas pagamintas su didesnės talpos kaušu ir maksimaliu kėlimo aukščiu, kuris išsiskiria valdymu, galia, tikslumo ir sklandaus judėjimo savybėmis. Važiavimo krypties ir strėlės valdymą kontroliuoja naują CAN- BUS  vienos svirties vairalazdė, o 2 greičių hidrostatinė transmisija randa geriausią greičio ir galios santykį bet kokiame darbe ir juda maksimaliu greičiu. Esant poreikiui krautuve gali būti įdiegta FNR vairalazdė, kad visas funkcijas operatorius atliktų tiksliai ir saugiai paprastu rankos judesiu. Jis ypač tinkamas naudoti atliekant kelių priežiūros darbus, tiek miesto centruose ar požemiuose.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6500 kg
Maksimali keliamoji galia 3000 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 6350 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 79,5 kW
Variklio darbinis tūris 3769 cm³
Variklio sūkiai 2200 rpm
Kuro tipas dyzelinas
Euro standartas IV
Hidraulinio siurblio našumas 100 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 245 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu, ECO funkcija ir elektriniu valdymu
Maksimalus greitis 40 km/val
Padangų dydis 400/70*20''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.