Dieci Apollo 26.6

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Apollo 26.6

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Apollo 26.6

Svoris5000 kg
Keliamoji galia2600 kg
Kėlimo aukštis5680 mm
Variklio galia55 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI APOLLO 26.6”

Mini teleskopinis krautuvas „Apollo 26.6” skirtas pramonei ir statybaim dirbant uždarose ir sudėtingose erdvėse, siūlantis puikias savybes, išskirtinį universalumą ir optimalų valdymą. Platus priedų asortimentas: kėlimo kabliai, spaustukai, kasimo kaušai, gervės ir krepšiai daro „Apollo 26.6” daugiafunkciniu krautuvu. ROPS-FOPS kabina suprojektuota specialiai šiam krautuvui, pasižymi erdvumu ir yra pilnai aprūpinta saugos įtaisais garantuojant maksimalų komfortą. Kabinos durys pagamintos iš novatoriškos DSCS medžiagos, ypač lengvo ir garsą izoliuojančio kompozito, todėl operatoriui nereikės galvoti apie atmosferos ar triukšmo trikdžius dirbant bet kokiomis sąlygomis.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5000 kg
Maksimali keliamoji galia 2600 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 5680 mm
Maksimalus aukštis su ištiesta strėle į viršų 5680 mm
Maksimalus greitis 30 km/val
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 55 kW
Variklio darbinis tūris 3331 cm³
Variklio sūkiai 2600 rpm
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 80l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu
Padangų dydis 12*16,5''
Padangų plotis 1850 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.