RUOŠIAMĖS ISO 9001:2015 SERTIFIKAVIMUI

 • Titulinis
 • RUOŠIAMĖS ISO 9001:2015 SERTIFIKAVIMUI
RUOŠIAMĖS ISO 9001:2015 SERTIFIKAVIMUI

Siekiame atitikti ISO 9001:2015 kokybės vadybos sistemos standartus ir

reikalavimus ir gauti „Bureau Veritas Certifcation“ sertifikatą, kuris yra kompetencijos ir aukščiausio lygio ženklas.

UAB „VL Rental“ išsikėlė sau kokybės vadybos ir aplinkosaugos tikslus.

KOKYBĖS IR APLINKOS APSAUGOS TIKSLAI

 1. Dirbti pagal vadybos sistemą, atitinkančią LST EN 9001:2015 bei LST EN 14001:2015  standartų reikalavimus ir nuolat ją tobulinti.
 2. Nuolat peržiūrėti Bendrovėje vykstančius procesus, juos analizuoti ir tobulinti, siekti stabilaus ir efektyvaus Bendrovės darbo.
 3. Darbuotojams bei su Bendrovės veikla susijusioms suinteresuotoms šalims sukurti saugią sveikatai darbo/paslaugų teikimo aplinką.
 4. Siekti klientų pasitenkinimo paslaugų ir produkto kokybe.
 5. Tenkinti darbuotojų lūkesčius ir poreikius bei kitų suinteresuotų šalių reikalavimus, gerinti Bendrovės įvaizdį viduje bei išorėje.
 6. Siekti abipusiai naudingo bendradarbiavimo su gamintojais, tiekėjais bei klientais.
 7. Darbuotojams užtikrinti tobulinimosi galimybę, nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją bei kompetenciją, įtraukti visus Bendrovės darbuotojus į Kokybės ir aplinkos apsaugos politikos ir jos tikslų įgyvendinimą.
 8. Racionaliai  naudoti gamtos išteklius, pakartotinai naudoti tam tinkamas pakuotes.
 9. Vykdyti veiklą, besirūpinant aplinkos apsauga, sukeliant minimalų poveikį aplinkai, pirmenybę teikiant prevencinėms priemonėms.
 10. Efektyviai tvarkyti pavojingas atliekas, taip mažinant pavojingų atliekų tvarkymo, avarijų likvidavimo išlaidas ir išvengiant nelaimingų atsitikimų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku